logo preloader

Про нас

A+C Україна — представник компанії A+S Consult GmbH, Дрезден, Німеччина. В Україні працюємо з 2005 року.

Наша мета — впровадження кращих технологій в галузі транспортного моделювання і планування в Україні.

Компанія здійснює широкий спектр робіт з транспортного консалтингу, та є ексклюзивним постачальником і розробником провідних програмних продуктів галузі.

До нас звертаються по супровід у транспортних проектах в частині обрахування ймовірнісних сценаріїв. Ми розробляємо Плани сталої міської мобільності, впроваджуємо Інтелектуальні транспортні системи, займаємось оптимізацією та організацією руху транспорту та пішоходів, візуалізацією проектів тощо.

Програмне забезпечення компанії A+S та наших партнерів успішно використовують науково-дослідні інститути, проектні, комерційні та державні установи, саме його вже опановує нове покоління фахівців в навчальних закладах України.

Крім того, нами було реалізовано проект по створенню Транспортної моделі міста Києва, що дозволило місту проаналізувати ряд заходів, на предмет ефективності та доцільності. Ведеться робота по створенню транспортних моделей інших міст та Національної транспортної моделі України.

Команда А+С Україна має досвід участі в міжнародних проектах, зокрема у Німеччині, Грузії та ОАЕ.

Як соціально-відповідальне підприємство, А+С Україна приймає участь у соціальних проектах, просуваючи європейські принципи та підходи:

  • моделювання пішохідних вулиць,
  • нові технології у сфері паркування,
  • велосипедний рух,
  • нічні маршрути,
  • організація пішохідного руху на масових заходах,
  • моделювання урбаністичних ініціатив.

Дотримуємось принципів сталого розвитку міст. Одним з результатів раціонального планування та моделювання транспорту в місті є ефективне використання бюджетних коштів, ресурсів, підвищення якості життя і поліпшення екологічних показників в місті.

А+С Україна проводить семінари і конференції, працює з молодим поколінням фахівців в галузі, відвідує міжнародні конференції.

Компанія стабільно зростає, безперервно нарощуючи доходи, інвестиції та кількість працівників. Наразі йде робота над локалізацією програмних інтерфейсів та навчальних матеріалів для вітчизняного ринку.

Ми запрошуємо Вас дізнатися більше на нашому сайті або законтактувати з нами безпосередньо.