Техніко-економічне обґрунтування проектів у транспортному плануванні за допомогою програмного забезпечення PTV Visum вирішує наступні задачі:
На основі комплексного аналізу результатів розрахунків транспортних проектів, розробити обґрунтування для прийняття оптимальних містобудівних рішень.
До ключового призначення відносяться визначення соціально-економічного та транспортного ефекту від впровадження інфраструктурних проектів.
Зацікавлені сторони мають можливість отримати необхідні дані транспортних потоків, економічні та транспортні показники для аналізу та обґрунтування рішень.
Переваги PTV Visum:
PTV Visum — промисловий стандарт транспортного планування в 75 країнах світу. Основні області застосування: транспортне планування міст і регіонів, оптимізація роботи громадського транспорту, обґрунтування інвестицій, прогнозування інтенсивності руху на платних автодорогах. Користувачі PTV Visum — понад 2000 організацій в США, Англії, Німеччині, Нідерландах, Італії, Іспанії, Польщі, Австрії, Австралії, Китаї, Індії, в країнах Близького Сходу, і більше 50 організацій-користувачів в пост-радянських країнах.
PTV Visum — це сучасна інформаційно-аналітична система підтримки прийняття рішень, яка дозволяє здійснювати стратегічне і оперативне транспортне планування, прогнозування інтенсивностей руху, обґрунтування інвестицій у розвиток транспортної інфраструктури, оптимізацію транспортних систем міст і регіонів, а також систематизацію, зберігання та візуалізацію транспортних даних.
Програмний комплекс PTV Visum інтегрує всіх учасників руху (автомобілі, пасажири, вантажівки, автобуси, трамваї, пішоходи, велосипедисти та ін.) в єдину математичну транспортну модель. PTV Visum об’єднує дані геоінформаційних систем (ГІС) та дані про транспортне забезпечення в єдину багаторівневу базу даних.
Особливістю розвитку PTV Visum є великі зв’язки з фундаментальними дослідженнями (три центри розробки продукту — США, Німеччина і Японія) і, як наслідок, найширший пул наукових досліджень в галузі методології транспортного моделювання, який дозволяє постійно підвищувати якість алгоритмів і можливостей системи.
Приклади робіт:
ТЕО АСКПП – обґрунтування впроваждення автоматизованої системи паркувального простору (м.Київ).
ТЕО Трам-Трейн – оцінка ефективності впровадження Трам-Трейну від жітлового масиву Троєщина до станції метрополітену Вокзальна (м. Київ).
ТЕО Старовокзальна-Палац Спорту – оцінка доцільності подовження швидкісного трамваю до Палацу Спорту (м.Київ).