logo preloader

Команда

Ми – команда однодумців, наша мета — впровадження сучасних принципів у транспортному плануванні та моделюванні на найновітнішому програмному забезпеченні, та надання консультаційних послуг найвищої якості.

Співробітники мають високу кваліфікацію для реалізації проектів в галузі транспортного планування та моделювання, та мають досвід роботи в ряді міжнародних проектів. Окрім глибокого знання програмних продуктів, відповідають високому рівню ділової етики і володіють сучасними підходами до управління проектами. На рахунку команди десятки проектів, що вже дали позитивний ефект на якість життя містян і транспортну мережу загалом.

Наші співробітники проходили навчання у літній школі Sustainable Mobility у Лейпцигу, навчалися роботі з Big Data у Сеулі Південна Корея, а також роботі в програмних продуктах PTV у Дрездені та Карлсруе, Німеччина. Крім того, відвідують семінари, беруть участь у благодійних заходах та невпинно працюють над самовдосконаленням.

Керівники проектів передають свій досвід, проводячи лекції, презентації, семінари, беруть участь в якості менторів в воркшопах та спеціальних навчальних програмах, таких як Canaction. Періодично проводять тренінги з використання програмного забезпечення закордоном.

Більша частина команди займає активну громадську позицію, просуваючи розвиток сталих видів транспорту та універсального дизайну. Ми написали транспортний Маніфест «Презумпція неефективності», що наголошує на необхідності обґрунтованих рішень. Наша команда єдина у бажані зробити мобільність містян зручнішою, підтримуючи принципи сталого розвитку міст.